O nas

W serwisie OgloszeniaPrasowe.net mogą Państwo zamówić ogłoszenie drobne w papierowym wydaniu dzienników regionalnych wydawanych przez Polska Press Sp. z o.o. jak również w internecie na stronach gratka.pl i ogloszeniaprasowe.net 

Wszystkie zamawiane przez Państwa ogłoszenia są płatne.

W celu zamówienia ogłoszenia należy:

  • wybrać interesujący Państwa tytuł prasowy, klikając w logo wybranej gazety.
  • w kolejnym kroku należy wybrać odpowiadającą Państwu kategorie tematyczną ogłoszenia, rubrykę oraz podrubrykę. Następne styl ogłoszenia oraz daty publikacji ogłoszenia w wydaniu papierowym gazety.
  • po kliknięciu w przycisk WYCEŃ OGŁOSZENIE zostaną Państwo przekierowani na kolejną stronę gdzie system automatycznie poda Państwu cenę za zamawiane ogłoszenie.
  • jeżeli akceptują Państwo koszt publikacji prosimy przejść do kolejnego kroku gdzie wpisują Państwo dane zamawiającego i przechodzą do płatności. 

Płatność za ogłoszenia odbywa się poprzez system DOTPAY.pl realizujący transakcje finansowe w internecie w czasie rzeczywistym lub poprzez wybranie opcji "przelew tradycyjny" gdzie muszą Państwo sami zlecić przelew w swoim banku oraz podesłać do nas potwierdzenie wpłaty.

Ogłoszenie zamówione do wydania papierowego ukazuje się również w internecie na stronie www.gratka.pl (z wyjątkiem ogłoszeń kategoria Turystyka) jak również mogą Państwo zamówić publikację swojego ogłoszenia na stronie ogloszeniaprasowe.net (w tym ostatnim przypadku dopłata do wartosci ogłoszenia 2.46 zł brutto)

 

Zapraszamy do korzystania z serwisu ogloszeniaprasowe.net i publikacji ogłoszeń w gazetach wydawanych przez spółkę Polska Press.

 

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące publikacji ogłoszeń w prasie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Ogłoszeń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00 pod nr telefonów 71 343 59 28, 71 341 98 85, 71 785 55 23 jak również e-mailem na adres: biuro@ibop.pl